مقالات

کلاسهای کنکور زبان امیر مسعودی ( بخش سیزدهم )

کلاسهای کنکور زبان امیر مسعودی ( بخش سیزدهم )

بازار کار و آینده شغلی در رشته زبان های خارجی

فارغ التحصیلان رشته زبان های خارجی میتوانند در بانک ها ، مراکز تجاری و اداری ، چاپخانه ها ، شرکت های بزرگ و به عنوان دبیر و یا استاد در دانشگاه ها ، مدارس ، آموزشگاه های زبان و همچنین وزیران خارجه به فعالیت تخصصی خود در حوزه زبان مشغول شوند.

نتیجه گیری

آزمون زبان های خارجی یکی از آزمون هایی شناور است که علاوه بر داوطلبان تخصصی خود ، داوطلبان سایر کنکورهای آزمایشی نیز میتوانند در آن شرکت کنند. برای کسب نتایج خوب و موفقیت آمیز در آزمون زبان لازم است تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون همه چیز درباره کنکور زبان را بدانند. کنکور زبان شامل دو دفترچه سوال عمومی و تخصصی است و در دفترچه سوالات عمومی از چهار درس و در دفترچه سوالات تخصصی از یک درس زبان تخصصی سوال مطرح میشود.
داوطلبانی که در این آزمون شرکت میکنند اگر انگیزه کافی برای دامع تحصیل در این رشته را داشته باشند میتوانند در ایت آزمون موفقیت بیشتری کسب کنندو در آینده نیز در زمینه کار و شغل خود موفق تر شوند. اما آن دسته از داوطلبانی که به اجبار و شانسی در این کنکور شرکت میکنند ممکن است نتوانند در آینده به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنند مگر در طول مسیر عاتقه آن ها تغییر کند. کنکور زبان های خارجی یکی از مهمترین راه هایی است که میتوان به وسیله آن در طیف بسیار گسترده ای از انواع شغل ها حضور پیدا کنند.

 

امیر مسعودی مدرس برتر فیزیک کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.